Κόκκινος Καυτός Τόμας | O ΤΟΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

Πολύχρωμος αγώνας: απόσταση αντιθέσεων

Φωτογραφία: Georgy Nikanorov

Η διαδρομή του Πολύχρωμου Αγώνα 2017 πέρασε γύρω από το Ολυμπιακό Συγκρότημα Luzhniki κατά μήκος του Novoluzhnetskiy Proyezd και Luzhnetskaya ανάχωμα.

Οι συμμετέχοντες κάλυψαν 5 χλμ. από τέσσερις πολύχρωμες ζώνες.

Αυτός είναι ένας διασκεδαστικός αγώνας όπου τα χαρούμενα συναισθήματα είναι πιο σημαντικά από τον χρόνο τερματισμού. Γι 'αυτό τα αποτελέσματα των συμμετεχόντων δεν μετρήθηκαν. Και ο τερματισμός των πρώτων τριών ανδρών και των πρώτων τριών γυναικών καταγράφηκε χειροκίνητα από τους κριτές, - εξήγησαν οι διοργανωτές του αγώνα.

Ο Stanislav Mokin έγινε ο νικητής του Colorful Race με αποτέλεσμα 14.35. Το δεύτερο ήταν το Pavel Adyshkin -15.19. Η τρίτη θέση πήγε στο Sergey Konyakin - 15.22.

Το πρώτο από τα κορίτσια που έφτασαν στη γραμμή τερματισμού ήταν η Γιούλια Κωνιακίνα με αποτέλεσμα 16.46. Η δεύτερη ήταν η Alexandra Pavlyutenkova - 17.24. Η τρίτη θέση πήρε η Olga Tarantinova - 17.35.

Πολύ σύντομα οι δρομείς θα μπορούν να βρουν τις φωτογραφίες τους στην επίσημη γκαλερί. Για να βρείτε εύκολα τα καρέ με τη συμμετοχή σας, θα πρέπει να οδηγείτε στον αριθμό με τον οποίο εισαγάγατε την αρχή.

Η ίδια η εκδήλωση έγινε μέρος μιας σειράς αγώνων από τους διοργανωτές του Promsvyazbank του Μαραθωνίου της Μόσχας.

Οι κοντινότεροι αγώνες, στους οποίους μπορείτε να λάβετε μέρος:

Νυχτερινός αγώνας - 15 Ιουλίου
Μάθετε περισσότερα

Half Marathon Luzhniki - 13 Αυγούστου

Promsvyazbank Moscow Marathon - 22 Σεπτεμβρίου

Οδηγός για εκπληκτική ποιότητα εικόνας

Προηγούμενη ανάρτηση Εσωτερικός αγώνας τριάθλου: Η ομάδα πρωταθλήματος κερδίζει την πρώτη θέση
Επόμενη δημοσίευση Evgeny Isakov: το σερφ στη Ρωσία έχει ένα μεγάλο μέλλον